
Шафа Holten SZF2D1S
17 909 ₴
15 375 ₴
- Під замовлення
- Код: 33834
Відправка з 14 травня 2026- +380 (73) 767-37-08
Шафа Holten SZF2D1S від Польської фабрика BRW (БРВ) — містить один висувний ящик та одне закрите відділення з полицями і штангою для вішалок всередині. Корпус виготовляється з ДСП, МДФ, фасад з ламінованої ДСП. Випускається в кольорах: “белый / дуб Вотан / білий глянець“. Фірмові петлі FGV, роликові напрямні Quadro з системою тихого закриття дверей і ящиків.
Меблі Holten БРВ створена для любителів стильних сучасних рішень. Дизайн побудований на грі контрастів білосніжного глянцю фасадів і фактурного дубового відтінку топів і стільниць. Для відкривання використовуються скоси на панелях дверей і ящиків.
Подивитися усі модулі з колекції BRW Holten ===>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 1 шт |
| Висота | 203,5 см |
| Глибина | 56,6 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП, МДФ |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Опції | система безшумного закриття, ручки виїмки |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | сучасний, скандинавський |
| Колір корпусу | білий, дуб Вотан |
| Колір фасаду | білий глянець |
| Ширина | 106 см |
- Ціна: 15 375 ₴



