-16%

Журнальний столик Brooklyn S
4 416 ₴
3 715 ₴
- Під замовлення
- Код: 38291
Відправка з 15 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Журнальний столик Brooklyn S від Польської фабрика Halmar (Халмар) — це сучасний круглий журнальний столик, який ідеально впишеться в будь-яку сучасну кімнату. Стільниця виготовлена з якісної плити МДФ з натуральним шпоном дуба. Плита МДФ дуже легко чиститься. Все, що вам потрібно, це суха або волога тканина, щоб позбутися від більш дрібних чи великих забруднень. Підстава – чотири ніжки, які зроблені зі сталі і покриті порошковою фарбою чорного кольору. Журнальний столик Brooklyn S отримав додаткове посилення під стільницею, що зробило його надзвичайно стійким і, крім того, надало йому неповторний вигляд. Він стане відмінним вибором, якщо вам потрібен практичний і малогабаритний журнальний столик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 45 см |
| Конструкція | цільний |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | МДФ з натуральним шпоном |
| Стиль | лофт |
| Форма столу | Круглий |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | дуб |
| Ширина | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 715 ₴



