-15%

Журнальний столик Brooklyn
7 737 ₴
6 568 ₴
- Під замовлення
- Код: 38287
Відправка з 15 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Журнальний столик Brooklyn від Польської фабрика Halmar (Халмар) — це сучасний круглий журнальний столик, який ідеально впишеться в будь-яку сучасну кімнату. Стільниця виготовлена з якісної плити МДФ з натуральним шпоном дуба. Плита МДФ дуже легко чиститься. Все, що вам потрібно, це суха або волога тканина, щоб позбутися від більш дрібних чи великих забруднень. Підстава – чотири ніжки, які зроблені зі сталі і покриті порошковою фарбою чорного кольору. Журнальний столик Brooklyn отримав додаткове посилення під стільницею, що зробило його надзвичайно стійким і, крім того, надало йому неповторний вигляд. Він стане відмінним вибором, якщо вам потрібен практичний і малогабаритний журнальний столик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 см |
| Довжина | 80 см |
| Конструкція | цільний |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | МДФ з натуральним шпоном |
| Стиль | лофт |
| Форма столу | Круглий |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | дуб |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 568 ₴



