-17%

Журнальний столик Trafica
1 907 ₴
1 574 ₴
- Під замовлення
- Код: 38455
Відправка з 15 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Журнальний столик Trafica від Польської фабрика Halmar (Халмар) — це акуратне рішення для сучасних і стильних інтер'єрів. Завдяки своїм розмірам він підходить для будь-яких приміщень. Стіл відрізняється металевою стійкою з унікальним малюнком, на якій розміщена кругла стільниця і полки з високоякісного МДФ та натурального шпону. Поєднання деревного кольору з чорним чудово вписується в атмосферу лофта і скандинавських інтер'єрів. Trafica поєднує в собі незвичайний дизайн з безліччю практичних рішень. На верхній частині зручно розташувати склянку з водою, горщик з квітами або закуску, нижня – місце для зберігання пульта або книги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 см |
| Довжина | 41 см |
| Конструкція | цільний |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | МДФ ламінований |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | сучасний, модерн, скандинавський |
| Форма столу | Круглий |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | натуральний |
| Ширина | 41 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 574 ₴


