-14%

Полиця для взуття ST-3
3 653 ₴
3 124 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24398
+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця для взуття ST-3 від Польської фабрика Halmar (Халмар) — практична підставка для взуття з м'яким сидінням, що складається з двох полиць. Каркас виготовлений з масиву натурального дерева кольору венге. Кожна поличка представлена у вигляді чотирьох хромованих сталевих труб, розташованих в ряд. Наявність сидіння, оббитого екошкірою кремового кольору, додає комфорту. Полиця для взуття ST-3 дозволить підтримати порядок у вашому передпокої.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 49 см |
| Глибина | 31 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | метал, натуральне дерево |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Стиль | сучасний |
| Колір корпусу | Венге |
| Колір сидіння | крем |
| Ширина | 81 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 124 ₴


