-23%

Крісло Belton
9 707 ₴
7 459 ₴
- Під замовлення
- Код: 38612-38625
Відправка з 15 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло Belton від Польської фабрика Halmar (Халмар) — відрізняється сучасною формою. Оригінальна рядок відмінно виглядає на приємної оксамитової тканини, а дизайнерська чорна рамка привносить в кімнату ковток свіжості. Крісло найкраще виглядає у вітальні або спальні. Якісні матеріали і зручне сидіння забезпечують комфорт повсякденного відпочинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Білизняний відсік | Немає |
| Висота | 78 см |
| Висота сидіння | 40 см |
| Глибина | 73 см |
| Матеріал оббивки | оксамитова тканина |
| Матеріал основи | Метал |
| Опції | Немає |
| Підлокітники | м'які |
| Стиль | сучасний, модерн |
| Колір оббивки | жовтий, зелений темний, сірий |
| Колір підстави | чорний |
| Ширина | 74 см |
| розкладний | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 459 ₴










