-20%

Офісне крісло Baffin
7 002 ₴
5 595 ₴
- Під замовлення
- Код: 24810
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісне крісло Baffin від Польської фабрика Halmar (Халмар) — стильне з підлокітниками на коліщатках. В якості оббивки використана екокожа. Хрестовина і підлокітники виготовлені з чорного пластику. Крісло оснащене механізмом гойдання TILT, фіксуючим нахил сидіння і спинки в робочому положенні і дозволяє здійснювати вільне гойдання з регульованою силою відхилення. Офісне крісло дозволяє обладнати робоче місце співробітників офісу з максимальним комфортом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110-118 см |
| Висота сидіння | 48-56 см |
| Глибина | 70 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Опції | механізм TILT |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м'які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | хай тек |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | червоний, чорний |
| Ширина | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 595 ₴




