-13%

Офісне крісло Preston
8 213 ₴
7 151 ₴
- Під замовлення
- Код: 38935
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісне крісло Preston від Польської фабрика Halmar (Халмар) — це стильний і неповторний дизайн! Якісне наповнення роблять крісло зручним у використанні, забезпечуючи стабільну підтримку спини. Модель оснащена механізмом TILT, що дозволяє вільно розгойдуватися в кріслі, що відмінно підходить як спосіб швидко розслабитися під час роботи. Солідний і престижний вигляд крісла робить його ідеальним як для сучасних, так і для класичних інтер'єрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 114-124 см |
| Висота сидіння | 49-59 см |
| Глибина | 72 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Опції | механізм TILT |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м'які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний |
| Колір підстави | сірий |
| Колір сидіння | чорний |
| Ширина | 66 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 151 ₴






