
Офісне крісло Fresco
5 817 ₴
4 804 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38969-38975
- +380 (73) 767-37-08
Офісний візок Fresco від Польського заводу Halmar (Халмар) — ідеальне вирішення для тих, хто шукає зручне, міцне і привабливе рішення. Кресло відрізняється від ковшеподібної форми сидінь, яка забезпечує оптимальну підтримку спини і ліктів. Обіто красивою, дуже приємною на дотик тканиною, що в поєднанні з чорною основою дозволяє легко вписати його в будь-який інтер'єр. Він звертає на себе увагу і вертикальний рядок на сидіннях та спинці, які виглядають дуже оригінально і вчасно. Модель має базовий механізм, який дозволяє регулювати висоту сидіння і обертатися навколо своєї осі. Кресло FRESCO буде гарно дивитисяся як за письмовим столом, так і за туалетним столиком!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 79-89 см |
| Висота сидіння | 43-53 см |
| Глибина | 55 см |
| Матеріал основи | метал, пластик |
| Матеріал сидіння | оксамитова тканина |
| Опції | Немає |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м'які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний, модерн |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | зелений темний, рожевий, сірий |
| Ширина | 57 см |
- Ціна: 4 804 ₴







