-10%

Офісне крісло Colt
7 262 ₴
6 570 ₴
- Під замовлення
- Код: 38959
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісне крісло Colt від Польської фабрика Halmar (Халмар) — яка чудово підійде як для домашнього кабінету, так і для офісних приміщень. В якості оббивки сидіння використана оксамитова тканина в поєднанні з фанерою, з якої виготовлені підлокітники і саме сидіння. Опція регулювання положення дозволяє виставити крісло на потрібну висоту. Завдяки коліщаткам, якими оснащені металеві ніжки, стілець зручно пересувати в межах локації, не вдаючись до надмірної фізичної сили.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80-90 см |
| Висота сидіння | 45-55 см |
| Глибина | 64 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | тканина, фанера |
| Опції | Немає |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверді |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний, модерн |
| Колір підстави | хром |
| Колір сидіння | горіх, сірий |
| Ширина | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 570 ₴




