
Тумба під ТВ West
5 311 ₴
- Під замовлення
- Код: 39865-39870
Відправка з 18 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба під ТВ West від Польської фабрика Cama (Кама) — чудово впишеться в сучасну вітальню. Містить нішу 40х27,5 см зі скляною полицею і два закритих відділення з відкидними дверима. Відкривається за допомогою системи “PUSH-CLICK“.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 42 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Опції | система відкриття PUSH-CLICK |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Стиль | сучасний, модерн |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фасаду | білий, білий глянець, сірий глянець |
| Ширина | 130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 311 ₴




