
Тумба під ТВ Nord II
8 081 ₴
- Під замовлення
- Код: 39860
Відправка з 15 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба під ТВ Nord II від Польської фабрика Cama (Кама) — стильна і сучасна, оформлена в стилі лофт. Така тумба прекрасний вибір для сучасних і стильних віталень. Виготовлено в Польщі з якісних матеріалів. Такий варіант ідеальне співвідношення ціни та якості. Використовується система відкриття дверей і ящиків “PUSH-CLICK“. Тумба ТВ Норд II Кама містить дві ніші і два закритих відділення з відкидними дверима.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 48,5 см |
| Глибина | 38 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Опції | система відкриття PUSH-CLICK |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Стиль | лофт |
| Колір корпусу | дуб Вотан |
| Колір підстави | антрацит |
| Колір фасаду | антрацит, дуб Вотан |
| Ширина | 170 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 081 ₴




