
Стіл обідів Miyaki
28 671 ₴
- Під замовлення
- Код: 41338
Відправка з 15 травня 2026- +380 (73) 767-37-08
стіл обідів Miyaki від Польської фабрики Halmar (Халмар) - це незвичайна пропозиція, адресована тим, хто любить оригінальні рішення. Це ідеальне місце для того, щоб випити кави чи чаю в хорошій компанії. Привабливі кольори надають особливого вигляду масивності, аранжуючи клас вибраного аранжування. Цікава структура виробу приваблює багатьох людей, які відвідують ваш дім, роблячи його незабутнім. Круглий стіл Miyaki характеризується високою якістю виготовлення, яке цінують найдешевші покупці. Загалом кажучи, модель чудово вписується в елегантні та сучасні інтер’єри. Усе це завдяки унікальній конструкції основи і столиць з унікальними декорами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Форма столу | Круглий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 77 см |
| Довжина | 120 см |
| Кількість місць | 6 |
| Конструкція | цільний |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | МДФ з натуральним шпоном, натуральне дерево |
| Стиль | сучасний, модерн |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | дуб натуральний |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 28 671 ₴




