-18%

Набір журнальних столиків Formosa
12 005 ₴
9 791 ₴
- Під замовлення
- Код: 41446
Відправка з 15 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір журнальних столиків Formosa від Польської фабрики Halmar (Халмар) дає своєму власнику багато корисного простору під час щоденного відпочинку або візиту друзів. Стильний вигляд шафи підкреслює стілницю з білого мармурового аґломерату, яка надає клас і шик всій обстановці. Характерною особливістю столика є також оригінальний каркас з порошковим покриттям, який також забезпечує велику стійкість всієї конструкції. Комплект Formosa журнальних столиків чудово вписується в сучасні інтер'єри. Круглі форми ідеально підходять для щоденного використання, зводячи до мінімуму можливість отримання травм через заокруглені кути.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 40 см, 47 см |
| Двері | Немає |
| Довжина | 60 см, 80 см |
| Конструкція | цільний |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | агломерат |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | сучасний |
| Форма столу | Круглий |
| Колір підстави | золотий |
| Колір стільниці | мармуровий ефект білий |
| Ширина | 60 см, 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 791 ₴



