-21%

Кресло Atlantis
12 992 ₴
10 275 ₴
- Під замовлення
- Код: 41602
Відправка з 15 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кресло Atlantis з Польської фабрики Halmar (Халмар) характеризується зручним сидінням і цікавою формою спинки. Воно ідеально підходить для вечірок з книжкою або за переглядом телевізора. Закруглена спинка з м'якою подушкою на сидіння дасть вам неймовірне розслаблення. Просте оббивання сірого - гарантія довговічності на довгі роки. Високі похилі ніжки чорного кольору полегшать підтримання порядку під кріслом. Кресло в сучасному стилі з чорними ніжками з сірою оббивкою під назвою Atlantis.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Білизняний відсік | Немає |
| Висота | 106 см |
| Висота сидіння | 41 см |
| Глибина | 80 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Матеріал основи | Метал |
| Опції | Немає |
| Стиль | сучасний, модерн |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір підстави | чорний |
| Ширина | 77 см |
| розкладний | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 275 ₴




