
Кресло Pagoni
12 782 ₴
- Під замовлення
- Код: 41741-41751
Відправка з 15 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кресло Pagoni від Польської фабрики Halmar (Халмар) є надзвичайно зручною і сучасною. Воно чудово вписується в інтер'єр вітальні, холла або спальні. Щовечора воно зробить приємним за читанням книжок або переглядом телевізора. Сидень і спинка доброї форми гарантують високий комфорт при використанні. Просте оббивання з трьох кольорів на вибір гарантує вам довговічність. Дерев’яні ніжки чорного кольору дають змогу підтримувати порядок під ними.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Білизняний відсік | Немає |
| Висота | 95 см |
| Висота сидіння | 43 см |
| Глибина | 82 см |
| Матеріал корпусу | Натуральне дерево |
| Матеріал оббивки | оксамитова тканина |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Опції | Немає |
| Підлокітники | м'які |
| Стиль | модерн, класичний, ретро |
| Колір | зелений темний |
| Колір оббивки | зелений темний, синій темний, чорний |
| Колір підстави | чорний |
| Ширина | 67 см |
| розкладний | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 782 ₴





