-22%

Кресло Volker
16 117 ₴
12 585 ₴
- Під замовлення
- Код: 41816
Відправка з 15 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кресло Volker від Польської фабрики Halmar (Халмар) є особливим комфортом під час сидіння. У ньому використовується м’яка піна на сидіннях, спинці та підлокотниках, щоб ви могли розслабитися, читаючи книжку, попуючи чай або каву. Кресло найкраще дивиться у вітальні, холі чи спальні. Високоякісні матеріали забезпечують довгий термін служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір оббивки | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал основи | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Білизняний відсік | Немає |
| Висота | 85 см |
| Висота сидіння | 52 см |
| Глибина | 88 см |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Опції | Немає |
| Підлокітники | м'які |
| Стиль | сучасний, модерн |
| Колір підстави | чорний |
| Ширина | 75 см |
| розкладний | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 585 ₴



