-13%

Кресло Pastore
8 324 ₴
7 262 ₴
- Під замовлення
- Код: 41755
Відправка з 15 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кресло Pastore від Польської фабрики Halmar (Халмар) - це чудове рішення для людей, які цінують комфорт і ретро-стиль. Важкий корпус сидіння різниться від дерев’яних ножів. Зручні підлокоротники збільшують його практичність, а м’яка спинка і сидіння гарантують комфорт. Приглушена кольорова гама цього об’єкта меблів забезпечує його універсальність, тому він буде чудово дивитисяся в будь-якій кімнаті. Звичайно, наше крісло Pastore послужить місцем для відпочинку за читанням улюбленої книжки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Білизняний відсік | Немає |
| Висота | 76 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глибина | 69 см |
| Матеріал корпусу | Натуральне дерево |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Опції | Немає |
| Підлокітники | тверді |
| Стиль | ретро |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір підстави | горіх світлий |
| Ширина | 66 см |
| розкладний | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 262 ₴


