
Стільничний B-34
5 141 ₴
4 711 ₴
- Під замовлення
- Код: 41994
Відправка з 09 червня 2026- +380 (73) 767-37-08
Стіл комп'ютерний B-34 від Польської фабрики Halmar (Халмар) - це функціональний і практичний стіл як для домашнього офісу, так і для молодіжної кімнати. Простий письмовий стіл, форма якого відповідає скандинавському стелю, стане чудовим місцем для настільного комп’ютера або ноутбука. Крім того, ви зможете з комфортом виконувати домашні завдання або працювати з документами. Cтол B-34 має стільницю з меланамічної плити МДФ, а ніжки виготовлені з фарбованої сталі. Поєднання універсального білого і теплого кольору дуба Сономи дозволить стілу вписатися в більшість аранжування. Особливою особливістю столу B-34 є вбудований органайзер для офісних приналежень, які завжди будуть під рукою. Практична шухляда дозволить акуратно зберігати документи, книжки та шкільні зошити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 1 шт |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 60 см |
| Двері | Немає |
| Конструкція | цільний |
| Матеріал корпусу | МДФ ламінований |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал стільниці | МДФ ламінований |
| Матеріал фасаду | МДФ ламінований |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Стиль | сучасний, скандинавський |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір корпусу | дуб Сонома |
| Колір підстави | дуб Сонома |
| Колір стільниці | дуб Сонома |
| Колір фасаду | Білий |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 4 711 ₴


