
Офісне крісло Silo
6 941 ₴
6 261 ₴
- Під замовлення
- Код: 25233
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Офісний стілець Stilo від Польської фабрики Halmar (Халмар) — стиль з підголовком і регульними підлощиками на поворотному каркасі з колесами. Для обшивки використовують екожа чорного кольору. Хрестовина і м’які підлокоротники виготовлені з чорного пластику. Кресло оснащене механізмом гойдання TILT, що фіксує нахил сидіння та спинки у роботі і дозволяє вільно гойдатися з регульною силою відхилення. Висота крісла змінюється за допомогою газліфту від 116 до 125 сантиметрів. Максимальне навантаження на крісло: 103 кг. Офісне крісло Silo Добре доповнити кабінет керівника, дозволяючи власнику максимально комфортно і затишно провести робочий день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 116-125 см |
| Висота сидіння | 45-54 см |
| Глибина | 62 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Опції | механізм TILT, регулювання підлокітників |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м'які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | чорний |
| Ширина | 66 см |
- Ціна: 6 261 ₴




