Стіл Sergio XL від Польської фабрики Halmar (Халмар) є чудовим вибором для любителів оригінальних рішень. Стільничний стіл — це комбінація столичок з зручними шафами для зберігання документів. Тумба має дві функціональні шухляди і дві відкриті ніші, в яких можна розмістити всі необхідні офісні документи. Вся конструкція столу була виготовлена з ДСП і МДФ, ламінованого та відмеженого деревом в модному кольорі і антрацит і дуб Вотан. Елегантний зовнішній вигляд столу робить його феноменальним предметом меблів в офісі або вдома. Можливість регулювання повороту тумби дозволить використовувати стіл навіть у малих приміщеннях у куті. Стільниця столу Sergio XL забезпечить достатньо місця, щоб розмістити ноутбук і необхідні для роботи документи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 2 шт |
| Висота | 78 см |
| Глибина | 60 см, 90 см |
| Двері | Немає |
| Конструкція | цільний |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | МДФ ламінований |
| Відкриті полиці | 3 шт |
| Стиль | сучасний, модерн |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір корпусу | антрацит, дуб Вотан |
| Колір підстави | дуб Вотан |
| Колір стільниці | антрацит |
| Колір фасаду | антрацит |
| Ширина | 134 см, 210 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 726 ₴




Відправка з 09 червня 2026