-15%

Офісне крісло Ignazio
10 065 ₴
8 534 ₴
- Під замовлення
- Код: 42121
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісне крісло Ignazio від польської фабрики Halmar (Халмар) — прекрасний вибір для офісу або кабінету. Виріб із фанери кольору волоського горіха, оббитий міцною й легко мийною чорною екошкірою. Основа виготовлена з металу, покритого чорною фарбою. Крісло відразу привертає увагу та додає балів вашому смаку. Воно також знайде своє місце в приміщеннях у стилі лофт, а завдяки незвичайній естетиці дизайну справитиме враження розкішного крісла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 119-129 см |
| Висота сидіння | 50-60 см |
| Глибина | 70 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | фанера, екошкіра |
| Опції | механізм TILT |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м'які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | лофт, ретро |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | горіх, чорний |
| Ширина | 62 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 534 ₴




