-13%

Офісне крісло Rubio
8 312 ₴
7 249 ₴
- Під замовлення
- Код: 42162
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісне крісло Rubio від Польської фабрики Halmar (Халмар) сподобається любителям ергономічних і мистичних рішень. Кресло чудово вписується в інтер'єр приватного кабінету або офісу. Акуратне крісло стоїть на хрестоподібній основі з колесами для максимальної мобільності. Розпечене офісне крісло виготовлене з чорного поліпропилену і тканини попільничого кольору, яка м’яка на дотик і її легко зберігати в чистоті. Кресло Rubio з регуляторними підлокотниками оснащено механізмом TILT, який дозволяє налаштувати меблі під ваші індивідуальні потреби і уподобання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 101-109 см |
| Висота сидіння | 48-56 см |
| Глибина | 69 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Опції | механізм TILT, регулювання підлокітників |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверді |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | хай тек |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | сірий |
| Ширина | 66 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 249 ₴







