-20%

Тумба приліжкова Ruso KOM1S
4 723 ₴
3 788 ₴
- Під замовлення
- Код: 47127
Відправка з 14 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба приліжкова Ruso KOM1S від польської фабрики BRW (БРВ) — містить шухляду та нішу. Корпус виготовляється з ДСП з елементами МДФ і ХДФ. Фасад виготовляється з ламінованого МДФ. Оригінальний контраст кольорів "перламутровий глянець/ дуб квітень" має чудовий вигляд. Замість традиційних ручок передбачені спеціальні виїмки, декоровані з внутрішньої сторони планкою в лавовому кольорі. Застосовуються петлі із системою тихого закриття й напрямні часткового висування. Презентабельний зовнішній вигляд у поєднанні з чудовою якістю роблять меблі Русо БРВ ідеальним варіантом для створення гарного та практичного інтер'єру вітальні та спальні. Подивитися всі модулі з колекції BRW Ruso ==>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 1 шт |
| Висота | 43,5 см |
| Глибина | 45,5 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | ДСП, МДФ, ХДФ |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Опції | система безшумного закриття, ручки виїмки |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | сучасний |
| Колір корпусу | дуб квітень |
| Колір фасаду | дуб квітень, перламутровий глянець |
| Ширина | 54,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 788 ₴



