
Стіл письмовий Arkina LBLT21
6 593 ₴
6 212 ₴
- Під замовлення
- Код: 47309
Відправка з 14 травня 2026- +380 (73) 767-37-08
Стіл письмовий Arkina LBLT21 від польської фабрики Forte (Форте) — містить одне закритого відділення з полицею всередині й одне відкрите відділення. Випускається у кольорах: "дуб Артизан / белый“. Меблі виготовляються з ламінованої ДСП. Краї з ABS пластику, стійкий до пошкоджень. Arkina — це колекція, завдяки якій ми можемо оформити сучасний молодіжний інтер'єр. Стиль меблів ґрунтується на м'яких універсальних тонах. Корпуси з декором із дуба в поєднанні з білими фасадами ідеально гармоніюють із простою формою меблів. Геометричній лінії підкреслюють прямі лінії фасадів, а ручки в колір корпусу ідеально поєднують композицію в єдине ціле. Перевагою колекції є різноманітність форм, завдяки яким можна скласти комплект з урахуванням індивідуальних переваг дітей. Подивитися всі модулі з колекції Forte Arkina ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 60 см |
| Двері | 1 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал стільниці | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | АБС, ДСП ламінований |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | сучасний |
| Колір корпусу | дуб Артезіан |
| Колір стільниці | дуб Артезіан |
| Колір фасаду | Білий |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 6 212 ₴





