
Полиця Arkina LBLB01
2 423 ₴
2 288 ₴
- Під замовлення
- Код: 47305
Відправка з 14 травня 2026- +380 (73) 767-37-08
Полиця Arkina LBLB01 від польської фабрики Forte (Форте). Випускається в кольорі: "дуб Артизан". Меблі виготовляються з ламінованої ДСП. Arkina — це колекція, завдяки якій ми можемо оформити сучасний молодіжний інтер'єр. Стиль меблів ґрунтується на м'яких універсальних тонах. Корпуси з декором із дуба в поєднанні з білими фасадами ідеально гармоніюють із простою формою меблів. Геометричній лінії підкреслюють прямі лінії фасадів, а ручки в колір корпусу ідеально поєднують композицію в єдине ціле. Перевагою колекції є різноманітність форм, завдяки яким можна скласти комплект з урахуванням індивідуальних переваг дітей. Подивитися всі модулі з колекції Forte Arkina ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Матеріал | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 25 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | сучасний |
| Колір корпусу | дуб Артезіан |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 2 288 ₴



