
Стелаж Arkina LBLR82
10 615 ₴
9 988 ₴
- Під замовлення
- Код: 47290
Відправка з 14 травня 2026- +380 (73) 767-37-08
Стелаж Arkina LBLR82 від Польської фабрики Forte (Форте) — за дверима книжкової шафи сховався чотири місткі полиці, на яких розміститься безліч різноманітних речей, а додаткова відкрита полиця допоможе зобразити улюблені аксесуари. Випускається у кольорах: "дуб Артизан / белый“. Меблі виготовляються з ламінованої ДСП. Краї з ABS пластику, стійкий до пошкоджень. Arkina — це колекція, завдяки якій ми можемо оформити сучасний молодіжний інтер'єр. Стиль меблів ґрунтується на м'яких універсальних тонах. Корпуси з декором із дуба в поєднанні з білими фасадами ідеально гармоніюють із простою формою меблів. Геометричній лінії підкреслюють прямі лінії фасадів, а ручки в колір корпусу ідеально поєднують композицію в єдине ціле. Перевагою колекції є різноманітність форм, завдяки яким можна скласти комплект з урахуванням індивідуальних переваг дітей. Подивитися всі модулі з колекції Forte Arkina ==>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 197 см |
| Глибина | 41 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | АБС, ДСП ламінований |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | сучасний |
| Колір корпусу | дуб Артезіан |
| Колір фасаду | Білий |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 9 988 ₴




