
Тумба під телевізор Granero ПВХ, ретро, білий / білий глянець, чорний, чорний глянець
12 893 ₴
- Під замовлення
- Код: 48304-48321
Відправка з 18 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба під телевізор Granero від польської фабрики Cama (Кама) — містить дві ніші та два закриті відділення з полицею в кожному. Випускається у кольорах: "білий/білий глянець" — чорний/чорний глянець), "дуб Вотан" або "дерево старовинне". Виготовляється з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм для корпусів і ламінованого МДФ завтовшки 16 мм для фасадів, яка відповідає всім європейським нормам гігієнічності, не має запаху та не виділяє формальдегідів. Двері прикрашені фрезеруванням, надійно закріплені та рухаються убік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 57 см |
| Глибина | 35 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | МДФ ламінована, ПВХ |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Стиль | лофт, ретро |
| Колір | білий / білий глянець |
| Колір корпусу | білий, дерево старовинне, дуб Вотан, чорний |
| Колір фасаду | білий глянець, дерево старовинне, дуб Вотан, чорний глянець |
| Ширина | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 893 ₴










