
Тумба під телевізор Hole 190 модерн, білий, чорний, чорний, чорний
13 523 ₴
- Під замовлення
- Код: 48235-48244
Відправка з 18 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба під телевізор Hole 190 від польської фабрики Cama (Кама) — містять чотири двері, що відчиняються в боки, у двох середніх нішах по одній полиці, у крайніх нішах, по одному відсіку. Випускається в кольорах: "білий мат/чорний" або "чорний мат/золотий". Виготовляється з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм для корпусів, і ламінованої МДФ 22 мм для фасадів, яка відповідає всім європейським нормам гігієнічності, не має запаху та не виділяє формальдегідів. Ніжки з металу. Фактурний фасад привертає увагу та додає родзинки до загального оформлення кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 60 см |
| Глибина | 41 см |
| Двері | 4 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал фасаду | МДФ ламінований |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | сучасний, модерн |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | білий, чорний |
| Колір підстави | золотий, чорний |
| Колір фасаду | білий, чорний |
| Ширина | 190 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 523 ₴





