
Комод Lotta 110 2D4S білий / дуб сонома, чорний, чорний, дуб Вотан
13 887 ₴
- Під замовлення
- Код: 17149-48217
Відправка з 29 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод Lotta 110 2D4S від польської фабрики Cama (Кама) — для вітальні в скандинавському стилі. Містить чотири шухляди та два закриті відділення з полицею в кожному. Висота ніжок: 15 см. Корпус і фасад — ламінована ДСП завтовшки 16 мм; стільниця — ламінована ДСП завтовшки 25 мм; ніжки, ручки — натуральне дерево. Подивитися всі модулі з колекції Cama Lotta ==>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 4 шт |
| Висота | 119 см |
| Глибина | 45 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | скандинавський |
| Колір | білий / дуб Сонома |
| Колір корпусу | білий, дуб Вотан, дуб сонома, чорний |
| Колір підстави | дуб сонома, чорний |
| Колір фасаду | білий, дуб Вотан |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 887 ₴


