-12%

Крісло Whisper
10 930 ₴
9 608 ₴
- Під замовлення
- Код: 49482
Відправка з 15 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло Whisper від польської фабрики Halmar (Халмар) — практичний і зручний. Стійкий каркас виготовлений зі сталі. Декоративне плетіння виготовлене зі штучного ротанга коричневого кольору. М'яка подушка сірого кольору обшита тканиною. Крісло Whisper стане прекрасним доповненням для садів, терас і заміських будинків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Білизняний відсік | Немає |
| Висота | 90 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глибина | 90 см |
| Матеріал оббивки | ротанг синтетичний, тканина |
| Матеріал основи | Метал |
| Опції | Немає |
| Стиль | сучасний, ретро |
| Колір оббивки | натуральний, чорний |
| Колір підстави | чорний |
| Ширина | 81 см |
| розкладний | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 608 ₴



