-19%

Барний стілець H-118 беж, сірий
7 232 ₴
5 867 ₴
- Під замовлення
- Код: 49570-49576
Відправка з 13 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барный стул H-118 от Польской фабрика Halmar (Халмар) — стильный стул со спинкой на металлическом каркасе. Устойчивые ножки и подставка для ног изготовлены из окрашенной стали. Небольшое сидение с удобной спинкой выполнено из приятной на ощупь ткани. Стул H-118 украсит и дополнит интерьер современного кафе или бара.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90 см |
| Висота сидіння | 65 см |
| Глибина | 57 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Підйомний механізм | Немає |
| Стиль | сучасний |
| Колір | беж |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | беж, різнобарвний, сірий |
| Ширина | 53 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 867 ₴



