-8%

Офісне крісло Gavin
10 139 ₴
9 287 ₴
- Під замовлення
- Код: 49652
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісне крісло Gavin від польської фабрики Halmar (Халмар) — надзвичайно стильне поворотне крісло, яке є чудовим рішенням для класичних і сучасних інтер'єрів. Він характеризується простим і універсальним стилем, який успішно пристосовується до найрізноманітніших композицій. Крісло також є дуже зручним предметом меблів, що дуже важливо в разі офісної роботи. Поворотне крісло від Halmar завдяки своїй простій конструкції буде доречним і в офісі, і вдома. Невеликі розміри стільця забезпечують йому мобільність і компактність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90-100 см |
| Висота сидіння | 45-55 см |
| Глибина | 65 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | фанера, екошкіра |
| Опції | механізм TILT |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м'які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | лофт, класичний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | горіх, чорний |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 287 ₴



