-14%

Офісне крісло Gasly екошкіра, скандинавський, білий, Сірий
4 001 ₴
3 446 ₴
- Під замовлення
- Код: 49645-49649
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офисное кресло Gasly от Польской фабрика Halmar (Халмар) — детское компьютерное кресло на поворотном каркасе с колесиками. Интересным и редким является то, что каркас и прорезиненные колесики белого цвета. Сиденья покрыто экологической кожей, которую можно легко чистить, а спинка изготовлена из твердого полипропилена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 82-92 см |
| Висота сидіння | 46-56 см |
| Глибина | 64 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | пластик, екошкіра |
| Опції | Немає |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверді |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний, скандинавський |
| Колір підстави | білий |
| Колір сидіння | білий, рожевий, сірий |
| Ширина | 62 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 446 ₴




