-13%

Геймерське крісло Gandalf
8 596 ₴
7 459 ₴
- Під замовлення
- Код: 49643
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Геймерське крісло Gandalf від польської фабрики Halmar (Халмар) — з підлокітниками на коліщатках. Як оббивка використана тканина та екошкіра. Хрестовина та підлокітники виготовлені з чорного пластику. Крісло обладнане механізмом гойдання TILT, що фіксує нахил сидіння і спинки в робочому положенні та дає змогу вільно гойдатися з регульованою силою відхилення. Комп'ютерне крісло Gandalf дає змогу обладнати робоче місце працівників офісу з максимальним комфортом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 113-121 см |
| Висота сидіння | 45-52 см |
| Глибина | 73 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | тканина, екошкіра |
| Опції | механізм TILT |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м'які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | чорний |
| Ширина | 65 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 459 ₴


