-17%

Офісне крісло Fidel
5 002 ₴
4 150 ₴
- Під замовлення
- Код: 49638
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісне крісло Fidel від польської фабрики Halmar (Халмар) — стильна новинка 2023 року для комфортної роботи вдома та в офісі. Конструкція крісла містить хрестову основу з транспортувальними колесами, м'яке сидіння, оббите тканиною, високу спинку із сіткою та підлокітники. Максимальне навантаження на крісло: 100 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 81-91 см |
| Висота сидіння | 47-57 см |
| Глибина | 56 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | оксамитова тканина |
| Опції | механізм TILT |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м'які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний, ретро |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | сірий темний |
| Ширина | 62 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 150 ₴


