-10%

Офісне крісло Bloom регулювання підлокітників, рожевий / чорний, чорний
5 076 ₴
4 557 ₴
- Під замовлення
- Код: 49628-49631
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офисное кресло Bloom от Польской фабрика Halmar (Халмар) — привлекательная новинка для комфортной работы. Конструкция кресла состоит из крестового каркаса с транспортировочными колесиками, мягкого сидения с высокой спинкой, обтянутых мембранной тканью, а также подъёмных подлокотников из пластика.
Особенности: Высота кресла изменяется с помощью газлифта. Механизм TILT фиксирует наклон сидения и спинки в рабочем положении, а также позволяет осуществлять свободное качание с регулируемой силой отклонения. Максимальная нагрузка на кресло: 80 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110-120 см |
| Висота сидіння | 48-58 см |
| Глибина | 60 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | мембранна тканина |
| Опції | механізм TILT, регулювання підлокітників |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м'які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний |
| Колір | рожевий / чорний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | рожевий, сірий, чорний |
| Ширина | 65 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 557 ₴



