-12%

Геймерське крісло Hamlet
8 509 ₴
7 459 ₴
- Під замовлення
- Код: 49668
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Геймерське крісло Hamlet від польської фабрики Halmar (Халмар) — стильне, на коліщатках. Як оббивка використана тканина мембранна та екошкіра. Хрестовина та підлокітники виготовлені з чорного пластику. Крісло обладнане механізмом гойдання TILT, що фіксує нахил сидіння і спинки в робочому положенні та дає змогу вільно гойдатися з регульованою силою відхилення. Комп'юторне крісло Hamlet дає змогу обладнати робоче місце працівників офісу з максимальним комфортом. Розмір: 65 / 70 / 117-124 / 45-52 cm Максимальне навантаження: 100 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 117-124 см |
| Висота сидіння | 45-52 см |
| Глибина | 70 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | мембранна тканина, екошкіра |
| Опції | механізм TILT |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м'які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | сірий темний, чорний |
| Ширина | 65 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 459 ₴


