-7%

Офісне крісло Gotard
10 386 ₴
9 608 ₴
- Під замовлення
- Код: 49665
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісне крісло Gotard від польської фабрики Halmar (Халмар) — стильна новинка 2023 року для комфортної роботи вдома та в офісі. Конструкція крісла містить механізм мультиблок, регульований підголівник, регульовані підлокітники та висувне сидіння. Розміри: 71 / 75 / 114-126 / 45-52 см Максимальне навантаження: 100 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 114-126 см |
| Висота сидіння | 45-52 см |
| Глибина | 75 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | сітка, тканина |
| Опції | мультиблок, регулювання підголівнику, регулювання підлокітників |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверді |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | чорний |
| Ширина | 71 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 608 ₴



