-9%

Офісне крісло Geronimo
14 042 ₴
12 819 ₴
- Під замовлення
- Код: 49656
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісне крісло Geronimo від польської фабрики Halmar (Халмар) — стильне комп'ютерне крісло на поворотному каркасі з коліщатками, з регульованими підлокітниками та підголівником. Для оббивки використана тканина чорного кольору та сітка з прекрасною циркуляцією повітря. Хрестовина виготовлена з алюмінію, підлокітники — з чорного пластику. Крісло обладнане синхронним механізмом, який дає змогу зафіксувати нахил сидіння і спинки, а також регулювати силу відхилення під час вільного гойдання. Розміри: 66 / 67 / 115-125 / 38-48 см Максимальне навантаження: 100 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 115-125 см |
| Висота сидіння | 38-48 см |
| Глибина | 67 см |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Матеріал сидіння | сітка, мембранна тканина |
| Опції | регулювання підголівника, регулювання підлокітників, регулювання кута спинки |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверді |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний |
| Колір підстави | сірий |
| Колір сидіння | чорний |
| Ширина | 66 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 819 ₴



