-5%

Офісне крісло Harper
7 052 ₴
6 706 ₴
- Під замовлення
- Код: 49670
Відправка з 18 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісне крісло Harper від польської фабрики Halmar (Халмар) — стильне комп'ютерне крісло з підлокітниками на поворотному каркасі з коліщатками. Як оббивка використана тканина сірого кольору. Хрестовина виготовлена з чорного металу. Крісло обладнане механізмом гойдання TILT, що фіксує нахил сидіння і спинки в робочому положенні та дає змогу вільно гойдатися з регульованою силою відхилення.
Розміри: 62 / 70/ 113-123 / 40-50 см Максимальне навантаження на крісло: 100 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 113-123 см |
| Висота сидіння | 40-50 см |
| Глибина | 70 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Опції | механізм TILT |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м'які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний, класичний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | сірий |
| Ширина | 62 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 706 ₴


