
Вітрина Hud HUDV711
19 225 ₴
18 093 ₴
- Під замовлення
- Код: 51929
Відправка з 14 травня 2026- +380 (73) 767-37-08
Вітрина Hud HUDV711 від польської фабрики Forte (Форте) — складається з однодверної частини. Випускається у кольорах: "бетон ефект / дуб“. Меблі виготовляються з ДСП. Ручки та ніжки з металу в чорному кольорі. Додатково можна придбати підсвітку IZLED16L10P02-WK01. Hud — це лофт-комплекс меблів для кімнати від виробника Forte. Поєднання контрастних декорів дуба та темно-сірого бетону надає інтер'єру вишуканості та додає розкоші обставам. Привертає до себе увагу незвичайний дизайн полиць і комодів, а також підсвічування в теплому відтінку, що підкреслює чарівність природного декору з дуба. Престильність колекції підвищує також незвичайна композиція ящиків і ніш темного кольору, яка надає меблям глибину й оптично збільшує інтер'єр. Все це тонко підкреслено простими широкими ручками та ніжками чорного кольору. Розміри: В х Ш х Г: 200 х 69 х 42 (см) Подивитися всі модулі з колекції Forte Hud ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Немає |
| Висота | 200 см |
| Глибина | 42 см |
| Двері | 1 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована, скло загартоване |
| Опції | підсвічування (продається окремо), ручки металеві |
| Відкриті полиці | Немає |
| Стиль | лофт |
| Колір корпусу | бетон ефект, дуб |
| Колір підстави | чорний |
| Колір фасаду | дуб, прозорий |
| Ширина | 69 см |
- Ціна: 18 093 ₴





