
Полиці в шафу (3 шт.) Kashmir KSMD85
3 530 ₴
3 333 ₴
- Під замовлення
- Код: 52263
Відправка з 14 травня 2026- +380 (73) 767-37-08
Полиці в шафу (3 шт.) Kashmir KSMD85 від польської фабрики Forte (Форте) — полиці є додатковою опцією до шафи Kashmir KSMS85, кріпиться всередині шафи. Випускається в кольорі: "сірий". Меблі виготовляються з ламінованої ДСП. Kashmir — колекція виробника Forte, що належить до стилю прованс. Меблі вирізняються хрещатими декоративними елементами, які використовувалися як на застібках вітрин, так і на фасадах. Крім того, меблі встановлювалися на масивні ніжки та закінчувалися широким верхнім вінком. Все прикрашене металевими ручками кольору старого срібла. Розміри: В х Ш х Г: 2 х 104 х 56 (см) Подивитися всі модулі з колекції Forte Kashmir ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2 см |
| Глибина | 56 см |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Опції | Немає |
| Стиль | прованс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 104 см |
- Ціна: 3 333 ₴



