
Тумба під ТВ Lennox New MRYT121
12 694 ₴
11 943 ₴
- Під замовлення
- Код: 52322
Відправка з 14 травня 2026- +380 (73) 767-37-08
Тумба під ТВ Lennox New MRYT121 від польської фабрики Forte (Форте) — складається з двох висувних ящиків і двох відкритих ніш. Випускається в кольорі: "бетон ефект темний / білий глянець. Корпус виготовляється з ДСП, фасади з МДФ. Ручки з металу в кольорі "сірий". Ящики обладнані напрямними Quadro Soft Close, що самозакриваються. Колекція Lennox New від виробника Forte створена з урахуванням сучасних стильних аранжувань. Глянсовий білий фасад і корпус із темно-сірого бетону створюють привабливу комбінацію. Хромовані ручки надають лінії меблів додаткової пишності та благородства. Меблі мають затишний і водночас стильний вигляд. Механізм самозакривання в ящиках і вбудовані демпфери в фасади підвищують комфорт використання виробів. Якість меблів Леннокс Нью від виробника Форте дає змогу насолоджуватися нею довгі роки. Розміри: В х Ш х Г: 47 х 153 х 52 (см) Подивитися всі модулі з колекції Forte Lennox New ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 2 шт |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 52 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Опції | система безшумного закриття, ручки металеві |
| Відкриті полиці | 2 шт |
| Стиль | сучасний |
| Колір корпусу | бетон ефект темний |
| Колір фасаду | білий глянець, бетон ефект темний |
| Ширина | 153 см |
- Ціна: 11 943 ₴



