Комод Vero K01 від польської фабрики Furnival (Фурнівал) — складається з тридверної частини, двох висувних ящиків і однієї відкритої ніші. Корпус меблів виготовлений із ламінованої ДСП 16/22 мм у кольорі: "сірий". Фасади виготовлені з ламінованої ДСП/МДФ 16 мм у кольорі: "сірий/ дуб Евок". Ручки та ніжки меблів виготовлені з пластику чорного кольору. Кулькові напрямні у висувних ящиках із повним висуванням. Колекція Vero — меблева система, створена для прихильників сучасних рішень, які люблять дотримуватися останніх тенденцій, але водночас керуються потребою мати функціональні та стильні речі. Розміри: В х Ш х Г: 91 х 205 х 40 (см) Подивитися всі модулі з колекції Furnival Vero ==>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNIVAL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 2 шт |
| Висота | 91 см |
| Глибина | 40 см |
| Двері | 3 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована, МДФ ламінований |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | сучасний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір фасаду | дуб Евок, сірий |
| Ширина | 205 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 889 ₴





Відправка з 01 травня 2026