
Приліжкова тумба Forest S54
4 718 ₴
4 273 ₴
- Під замовлення
- Код: 54431-54432
Відправка з 26 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Приліжкова тумба Forest S54 від польської фабрики Piaski (Пяски) — складається з однієї шухляди й однієї відкритої ніші. Виготовляється з ДСП/натуральний шпон/АБС крайка. Випускається в кольорах: "евкаліпт/скандинавська ялинка" або "пісочний беж/скандинавська ялинка". Елегантні металеві золоті ручки. Дерев'яні лаковані ніжки. Ящики на кулькових напрямних із повним висуванням.
Колекція Forest — це оригінальна ідея композиції, створена з любові до природи. Відтінки бежевого та заспокійливого зеленого із золотистим акцентом створять спокійний і гармонійний інтер'єр. Скандинавська ялинка — це теж візерунок, що йде прямо від природи, який відповідає за легкий і стильний образ. Доступність у двох колірних варіантах дасть змогу меблям вписатися в інтер'єри, оформлені як у бохо, скандинавському, так і в більш сучасному стилях. Це композиція, яка напевно зачарує кожного.
Розміри:
В х Ш х Г: 54 х 54 х 38 (см)
Подивитися всі модулі з колекції Piaski Forest ==>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piaski |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 1 шт |
| Висота | 54 см |
| Глибина | 38 см |
| Двері | Немає |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП |
| Матеріал фасаду | АБС, ДСП із натуральним шпоном |
| Опції | Немає |
| Відкриті полиці | 1 шт |
| Стиль | бохо, скандинавський |
| Колір | пісочний беж/скандинавська ялинка |
| Колір корпусу | пісочний беж, евкаліпт |
| Колір ручок | золотий |
| Колір фасаду | скандинавська ялинка |
| Ширина | 54 см |
- Ціна: 4 273 ₴










