
Офісне крісло King 2
8 336 ₴
- Під замовлення
- Код: 49674
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (73) 767-37-08
Офісне крісло King 2 від польської фабрики Halmar (Халмар) — стильне з підлокітниками на поворотному каркасі з коліщатками. Зручне сидіння й ергономічна спинка виготовлені з оксамитової тканини сірого кольору. Підлокітники з м'якими накладками та хрестовина виготовлені з хромованого металу. Крісло обладнане механізмом гойдання TILT, що фіксує нахил сидіння і спинки в робочому положенні та дає змогу вільно гойдатися з регульованою силою відхилення. Висота крісла змінюється за допомогою газліфта від 116 до 124 см. Максимальне навантаження на крісло: 100 кг. Офісне крісло King 2 чудово доповнить кабінет керівника, даючи своєму власнику максимально комфортно та затишно провести робочий день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 116-124 см |
| Висота сидіння | 44-52 см |
| Глибина | 76 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | оксамитова тканина |
| Опції | механізм TILT |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | м'які |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний |
| Колір підстави | хром |
| Колір сидіння | сірий |
| Ширина | 67 см |
- Ціна: 8 336 ₴


