-10%

Офісне крісло Valor
4 137 ₴
3 730 ₴
- Під замовлення
- Код: 25493
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісне крісло Valor від польської фабрики Halmar (Халмар) — стильне з підлокітниками на поворотному каркасі з коліщатками. Анатомічна спинка та сидіння створюють оптимальний кут для спини, розподіляючи вагу рівномірно. Наявність підлокітників допоможе зняти напруження з плечей і рук, а підголівник розвантажує шию. Механізм TILT дасть Вам розгойдуватися в кріслі, а газовий балон збільшить або зменшить висоту сидіння. Для спинки та підголівника використана гнучка сітка, яка пропускає повітря, що дуже важливо в приміщеннях без кондиціонера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 115-125 см |
| Висота сидіння | 46-56 см |
| Глибина | 62 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | сітка, тканина |
| Опції | механізм TILT |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверді |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | сірий, чорний |
| Ширина | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 730 ₴


