-17%

Офісне крісло Defender
8 818 ₴
7 336 ₴
- Під замовлення
- Код: 24864
Відправка з 19 квітня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісне крісло Defender від польської фабрики Halmar (Халмар) — стильне з підлокітниками на коліщатках. Як оббивка використана екошкіра. Хрестовина та підлокітники виготовлені з чорного пластику. Крісло обладнане механізмом гойдання TILT, що фіксує нахил сидіння і спинки в робочому положенні та дає змогу вільно гойдатися з регульованою силою відхилення. Офісне крісло дає змогу обладнати робоче місце працівників офісу з максимальним комфортом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 126-134 см |
| Висота сидіння | 46-54 см |
| Глибина | 69 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | екошкіра |
| Опції | механізм TILT, регулювання підлокітників |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверді |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | хай тек |
| Колір підстави | червоний, чорний |
| Колір сидіння | червоний, чорний |
| Ширина | 68 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 336 ₴




