Крісло Filo від польської фабрики Halmar (Халмар) — на дерев'яному каркасі. Сидіння і спинка стільця виготовлені з міцної та м'якої тканини. Каркас із масиву дерева бука. Стілець ідеально підходить практично до будь-якого сучасного інтер'єру кухні, їдальні, бару або кафе.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Білизняний відсік | Немає |
| Висота | 92 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глибина | 62 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Матеріал корпусу | ДСП, натуральне дерево |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Опції | Немає |
| Підлокітники | м'які |
| Стиль | Модерн |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір підстави | дуб медовий |
| Ширина | 60 см |
| розкладний | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 694 ₴



Відправка з 15 квітня 2026